... a jejich používání v Evropské unii.

ÚvodČlánkyTéma koloidní stříbroJak užívat koloidní stříbro

Jak užívat koloidní stříbro

Způsob užití: 
21 denní kúra | Desinfekce vody | Nachlazení | Chřipka | Akné | Plísně | Močové ústrojí | Klystýr | Pásový opar | Zuby a dásně | Domácí zvířata | Chronická onemocnění

21 denní čistící kúra koloidním stříbrem

Mnoho lidí zaznamenalo velký nárůst fyzické a psychické energie poté, co absolvovali tzv. 21ti denní čistící kúru.

Během této kúry dochází k masivnímu pročištění organismu od patogenů. Pro zvýšení a urychlení efektivity se po dobu trvání kúry nedoporučuje konzumace masa, ryb a vajec, výrobků chemicky konzervovaných a pochutin jako jsou alkohol a cigarety. V průběhu trvání celé kůry se doporučuje pít nejméně 1 litr minerální vody denně, důkladně rozžvýkat konzumovanou stravu. Doporučuje se též pít podmáslí pro obnovu střevní mikroflóry nebo užívat probiotika a prebiotika.

Doporučené dávkování:

Pro tuto čistící kúru je určeno koloidní stříbro o koncentraci 10 ppm.

prvních 5 dnů užívejte orálně 10 ml 1x denně,
dalších 5 dnů 2x 10 ml denně,
dalších 5 dnů 3x 10 ml denně
a posledních 6 dnů 4x 10 ml koloidního stříbra denně.

 
Desinfekce vody pomocí koloidního stříbra

Nejstarším doloženým použitím stříbra pro zdravotní účely je desinfekce vody. Díky schopnosti koloidního stříbra zabíjet škodlivé mikroorganismy, které se vyskytují a množí ve vodě, je takto ošetřená voda mnohem déle zdravotně nezávadná a tudíž vhodná i k pití.

Koloidní stříbro jako sanitizér vody využívají i profesionální vojenské jednotky České armády v rámci svých zahraničních misí.

Doporučené dávkování:

Pro člověka 1 ml koloidního stříbra 10 ppm na 1 litr vody.

Pro domácí zvířata dávka 1 ml koloidního stříbra 5 ppm na 1 litr vody.

 
Koloidní stříbro proti infekci horních cest dýchacích a nachlazení

Infekce horních cest dýchacích nebo také nachlazení jsou způsobeny mikroorganismy způsobujícími zánětlivá onemocnění. Převážná většina těchto mikroorganismů patří do skupiny těch, které koloidní stříbro likviduje.

Doporučené dávkování:

Pro tuto kůru je určeno koloidní stříbro o koncentraci 15-20 ppm. Aplikujte sprejem koloidní stříbro přímo do nosní dutiny 2-3x 1 ml denně + 30 ml užitých orálně. Po ustoupení příznaků nemoci pokračujte s udržovací dávkou 1x 15 ml denně aplikovaných orálně až do úplného uzdravení.

 
Koloidní stříbro proti chřipce

Pokud se nakazíte chřipkou, je koloidní stříbro vhodným prostředkem pro její léčbu. Působením na chřipkový virus dokáže koloidní stříbro odstranit původce choroby nikoliv jen její příznaky.

Doporučené dávkování:

Aplikujte koloidní stříbro o koncentraci 15-20 ppm, orálně 5-6x 20 ml denně.

Po ustoupení příznaků nemoci snižte dávku na 2x 20 ml denně. Pijte dostatečné množství tekutin, alespoň pak 2 l denně k vyplavení patogenů.

 
Ošetření akné a dalších kožních potíží

Vysoká schopnost koloidního stříbra působit na mykózy, bakterie a organismy způsobující záněty, jej předurčuje pro ošetření pleti postižené akné, zánětlivými vyrážkami, apod.

Výrazně omezuje výskyt zánětlivých ložisek akné, a pomáhá předcházet jejich další tvorbě.

Doporučené dávkování:

Ráno a večer před spaním vyčistěte důkladně pokožku a osušte. Naneste koloidní stříbro o koncentraci 20 ppm (sprejem nebo použitím vatového tampónu) přímo na postiženou oblast. Nechte zaschnout.

Lze kombinovat s orálním užitím koloidního stříbra 10 ppm a to 3x 10 ml za den. Poté, co se kůže od akné vyčistí, můžete užívat jako udržovací dávku 10 ml koloidního stříbra orálně jednou za den ještě dalších 14 dnů.

 
Plísňová onemocnění a zápach nohou

Velkou část naší populace trápí různé mykózy a další plísňová onemocnění nohou. Jsou způsobeny houbovými mikroorganismy a dalšími bakteriemi. Koloidní stříbro je díky svým účinkům schopno tyto potíže vyřešit.

Současně se zbavíte nepříjemného zápachu, který vzniká nadměrným pocením nohy díky onemocnění.

Doporučené dávkování:

Řádně chodidlo umyjte a usušte. Aplikujte koloidní stříbro 30-40 ppm nástřikem přímo na postiženou oblast a nechte uschnout. Současně doporučujeme užívat orálně koloidní stříbro o koncentraci 10 ppm 2x 30 ml denně, dokud příznaky onemocnění nezmizí.

Zároveň doporučujeme ošetřit stejným nástřikem vnitřek používané obuvi a ponožky.

 
Infekce močového měchýře a cest

Infekce močového měchýře a močových cest je značně bolestivé. Koloidní stříbro pomáhá odstranit zánět a tak pacientovi značně ulevit.

Doporučené dávkování:

Pro tuto kůru je určeno koloidní stříbro o koncentraci 10 ppm. Orálně 3 x 30 ml denně po dobu 5 dní. Po odeznění příznaků nemoci, užívejte 30 ml denně.

Pijte dostatečné množství tekutin, alespoň pak 2 l tekutin denně.

 
Výplach tlustého střeva - klystýr

Při výplachu tlustého střeva (lidově klystýr) je vhodné vodu na klystýr ošetřit pomocí koloidního stříbra. Tím se provede její desinfekce a zajistí zdravotní nezávadnost.

Doporučené dávkování:

10 ml koloidního stříbra 10 ppm na 1 litr vody.

 
Léčba pásového oparu

Pokud jste postiženi nepříjemným pásovým oparem nebo pociťujete jeho příznaky, koloidní stříbro vám může pomoci.

Doporučené dávkování:

Pro tuto kůru je určeno koloidní stříbro o koncentraci 10 ppm + 30 ppm sprej.

Při pocitech příznaků pásového oparu, užívejte orálně 3 x 20 ml koloidního stříbra 10 ppm denně spolu s přímou aplikací koloidního stříbra 30 ppm ve spreji na postižené místo.

Pokud pásový opar nepropukne přímo, užívejte udržovací dávku 20 ml koloidního stříbra 10 ppm denně.

 
Zánět dásní a bolest zubů

Pokud Vás postihl zánět dásní nebo bolest zaníceného zubu, můžete využít koloidní stříbro přímo k boji se zánětem.

Doporučené dávkování:

Pro tuto kůru je určeno koloidní stříbro o koncentraci 10-15 ppm. Aplikujte nezředěné koloidní stříbro přímo na dásně, 3x 10 ml denně. Poté co příznaky ustoupí, pokračujte s udržovací denní dávkou 10 ml ještě dalších 14 dnů.

Pozor: zánět dásní nebo zubů je velmi závažným onemocněním a je nutno vždy navštívit lékaře!

 
Koloidní stříbro a domácí zvířata

Spousta majitelů domácích zvířat má dobré zkušenosti s užíváním koloidního stříbra při jejich léčení i v obecné veterinární praxi.

Doporučené dávkování:

Koloidní stříbro může být použito orálně, k léčbě zánětů očí, uší, nosu, drobných povrchových poranění a hojení ran. V takových případech použijte koloidní stříbro 10 ppm, 5 ml 2x denně.

Využití a dávkování je stejné jako v případě člověka, s přihlédnutím k velikosti zvířete.

Odčervení zvířete pomocí koloidního stříbra

Může být také použito k odčervení zvířat a jako prevence před různými druhy parazitů.

Dávkování: 1 ml koloidního stříbra 5 ppm na 1 litr vody určené k pití zvířete po dobu dvou až tří dnů.

Pro snadnější aplikaci koloidního stříbra na zvíře můžete využít různých typů balení (sprej, nosní nebo ušní aplikátor) v našem eshopu. Výsledky vás určitě mile překvapí.

 
Léčení chronických a "nevyléčitelných" nemocí

Při léčení chronických a „neléčitelných“ nemocí jsou používány mnohem vyšší dávky, a to až do množství 1 litru koloidního stříbra denně (10 mg Ag). Tyto vysoké dávky jsou aplikovány po dobu 3 týdnů až 4 měsíců, někdy i déle.

Například v případě chronických virových infekcí dochází k pozorovatelnému zlepšení až po podávání 475 ml (4,75 mg Ag) denně po dobu 1 měsíce. V těchto případech je nezbytné používat koloidní stříbro s co nejnižší koncentrací - 5-10 ppm, silnější koncentrace koloidního stříbra (15-40 ppm) by mohly znamenat zbytečně vysokou zátěž pro organismus.

 
Příklady využití koloidního stříbra jako doplněk léčby:

Chřipka a její pandemické mutace, rýma, záněty mandlí – angíny, vředy, svědění análního otvoru, zánět slepého střeva, kapavka, úplavice, hemeroidy, vydatné bílé výtoky, zánět močového měchýře, otrava způsobená působením toxinů v krvi, záškrt, zánět nadvarlat, zarděnky, artritida, zánět pohrudnice, sepse, rakovina, revma, cholera, cukrovka, opar, zánět stafylokokem, nákaza streptokokem, žaludeční záněty, syfilis, střevní potíže, AIDS, malárie, kvasinková nákaza, krevní paraziti, zánět mozkových blan, nachlazení, zánět tračníku, průjem, hypertrofie prostaty, zápal plic, břišní tyfus.

Informace uváděné v tomto článku nejsou v souladu s legislativou EU

Evropská unie...

bojovník proti zdravému rozumu

a ochránce businessu farmaceutických koncernů před přírodou.

Go to top